A je tu nový český surfbar

19.01.2013 23:08

Vydělávej počítačem:
Nová aplikace, která se teprve rozjíždí formou testovací reklamy, zanedlouho dojde k ostrému provozu, tak neváhejte s registrací.
Po Vaší registraci bude na Váš mail zasláno vygenerované heslo k přihlášení a odkaz ke stažení aplikace, která se Vám po stažení sama nainstaluje. Pak už se jen přihlásíte a sledujete reklamy, za které jsou Vám připisovány peníze. V aplikaci je možné sledovat až 5 reklamních spotů za jednu minutu, v minimalizované verzi pak jeden spot patnáct vteřin. Tímto způsobem si vyděláte prostředky nejen na úhradu spotřebované energie po dobu Vaší práce na zapnutém počítači, ale i něco navíc.
Váš výdělek závisí pouze na tom, kolik reklam dokážete zobrazit a také na rozsahu dostupné inzerce. Obecně však platí, že Vaše odměna je 50% z ceny, kterou zaplatí za reklamu inzerující. Zkusme tedy vypočítat odměnu dle modelového příkladu:
Dnes je cena za 1 reklamní jednotku 0,03 Kč. Obdržíte 50% z této částky, tedy 0,015 Kč za 1 reklamní jednotku. Při plném využití kapacity Vám zobrazíme 5 reklam za 1 minutu, tedy 300 reklam za hodinu. Tzn. že za pronájem malé části Vaší obrazovky obdržíte dle tohoto příkladu 4,5 Kč / hod. (300 x 0,015 Kč). Měsíčně tedy můžete vydělat částky pohybující se i přes 1000 Kč.
Dnes je doba moderních technologií a reklama se čím dál tím více přesouvá na internet. Začněte s reklamou na internetu vydělávat. Ať už jen jako malý přivýdělek, nebo jako osoba cíleně propagující své podnikání můžete tento systém používat za férových a rovných podmínek.
Vydělat peníze si můžete i prostřednictvím bonusového partnerského programu!
Kromě standardních 50% za zobrazení reklam můžete získat ještě dalších 10% za každého, vámi pozvaného partnera.

Jak to přesně funguje?
Služba Vydělávej Počítačem.cz aplikuje dva různé systémy provizí za to, že pozvete své známé. Obdržíte:

•5% z ceny každé reklamní jednotky, kterou zobrazí Váš referral na svých počítačích
•5% z ceny každé reklamní jednotky, kterou si v systému objedná Váš referral
?Aby došlo k připsání této odměny, reklama Vašeho referrala se musí skutečně zobrazit na počítačích dalších uživatelů.

Registrace na: https://api.vydelavejpocitacem.cz/vydelavej-pocitacem/RegisterUser.aspx?ref=hupverca@seznam.cz